Wyjście do Muzeum Diecezjalnego – 18.05.2026
Nasza bursa jest miejscem, które nie tylko zapewnia dach nad głową, ale też otwiera drzwi do świata kultury. Dlatego mieszkanki naszej bursy razem z wychowawczyniami odwiedziły Muzeum Diecezjalne, by odkrywać piękno dziedzictwa naszego regionalnego. Dla wielu dziewcząt była to pierwsza okazja, by z bliska zobaczyć tak cenne i unikalne eksponaty.
Wyjście było także okazją do integracji mieszkanek w duchu wspólnego, wartościowego spędzania wolnego czasu poza murami bursy.
Dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Piotrowi Paskowi za ciepłe przyjęcie i niezwykle fascynującą opowieści o naszej przeszłości.